Author: p***g
Date:
Review: Cutte wig easy to wear i love it also fits perfectly i recommend it
Màu sắc: trắng
Price: 173.900₫
Original Price: 183.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | White |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Trọng lượng tịnh | 90 g |
| Chiều dài | 15 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb25052228223382022 |
Author: p***g
Date:
Review: Cutte wig easy to wear i love it also fits perfectly i recommend it
Màu sắc: trắng
Author: i***i
Date:
Review: Great Wig! As pictured and described.
Màu sắc: trắng
Author: b***i
Date:
Review: Value for money: good Easy to wear: yes fits well Comfortable to wear: comfortable Hairstyle stylishness: nice style
Màu sắc: trắng
Author: J***F
Date:
Review: It's ok I'm going to style it, and trust it's going to come out beautiful 😍 I like it, its cute
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm